Badmintonová sezóna vrcholí

20130406_164039

Badmintonová sezóna vrcholí a vedle zápasů v soutěži mají naši hráči možnost vybírat z velkého množství badmintonových turnajů. Těch, které se konají v blízkém okolí nebo dokonce v Hustopečích, se naši hráči aktivně účastní.

Zahajovacím turnajem Victor Badminton Tour 2013 byl VII.ročník REICHMAN OPEN 2013, který se konal koncem března právě v Hustopečích. Tohoto turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 76 hráčů a mezi nimi 2 zástupci hustopečského badmintonu: Blanka Blažková a Jirka Krejčiřík. Vzhledem k vysokému počtu hráčů si všichni dali pořádnou dávku zápasů. Blanka s Jirkou se ve svých disciplínách umístili v první polovině výsledkových listin.

Početnější skupinka, asi největší co pamatuji, se vypravila na Memoriál Miloslava Bartochy ml. do Břeclavi. Turnaj pořádala TJ Lokomotiva Břeclav a byl rozdělen do všech disciplín v sedmi věkových kategoriích od 35-ti let výše. Blanka Blažková, Halka Korábová, Pavel Grůza, Radek Nečas a Jirka Krejčiřík pobrali všechna přední umístění. Mužské a ženské čtyřhry nebyly věkově rozděleny a my jako zástupci „nejmladší“ věkové skupiny jsme museli smeknout před badmintonovým uměním podstatně starších soupeřů.

Do konce badmintonové sezóny je před námi ještě několik turnajů, kterých bychom se chtěli zúčastnit  a na jednom z nich se i pořadatelsky podílet.

Foto:

http://hustopecebadec.rajce.idnes.cz/Memorial_Miloslava_Bartochy_Breclav_2013

 

Přidat komentář




Copyright © Badminton Hustopeče

stránky vytvořil: Radek Pleskač