Victor Badminton Tour 2013 – KIDS

Victour kids 2013

O velikonočních prázdninách se konal turnaj dalšího ročníku Victor Badminton Tour pro děti. Turnaje se zúčastnilo 30 dětí a mezi nimi byly i dvě zástupkyně mládežnického hustopečského badmintonu – Barča Korábová a Martinka Ševčíková. Barča se tohoto turnaje zúčastnila i v minulém roce, ale pro Martinku to byl první větší turnaj.

Hrály se dvouhry ve dvou věkových kategoriích, rozdělených na hochy a děvčata. Barča ve své kategorii obsadila 3. místo a Martinka svým soupeřkám nenechala nic zadarmo. Vzhledem k perfektní organizaci turnaje zbyl čas i na čtyřhry, které se už hrály bez rozdělení. Barča se svou spoluhráčkou z Podolí pěkně potrápila chlapecké dvojice. Až těsným poměrem bodů podlehly celkovému vítěznému chlapeckému páru a tak se staly nejlépe umístěným dívčím párem.

Organizátoři turnaje měli pro děti připraveny i nějaké dovednostní hry, ve kterých se dařilo Barči, která získala 2. místo v podání na přesnost.

Všechny děti dostaly odměny. Barča odjížděla se dvěma poháry a naše malá hustopečská naděje Martinka s novými zkušenostmi do dalších turnajů.

Foto: http://hustopecebadec.rajce.idnes.cz/Victor_Tour_KIDS_2013

Přidat komentář
Copyright © Badminton Hustopeče

stránky vytvořil: Radek Pleskač